Sorsolás

Péntek – 2020. március 6.

 

férfi A csoport női A csoport
EKE Eger EKE Eger
Nyíregyházi Egyetem MTTK Stars
BCE SZTE
ELTE Metropoliatan
férfi B csoport női B csoport
Testnevelési Egyetem NKE
SZTE SZE
Metropoliatan ELTE
Babes Bolyai SE
férfi C csoport
SE
SZE
NKE

 

Tüskecsarnok B terem
Időpont                           Röplabda                            Eredmény

8:00 EKE Eger SZTE 2-0 (30:14)
8:50 NKE ELTE 1-2 (39:41)
9:40 EKE Eger MTTK Stars 2-0 (30:2)
10:30 SZE SE 0-2 (14:30)
11:20 MTTK Stars Metropoliatan 0-2 (7:30)
12:10 NKE SZE 2-0 (30:13)
13:00 Metropoliatan SZTE 0-2 ( 11:30)
13:50 EKE Eger BCE 2-0 (30:18) 
14:40 Testnevelési Egyetem Metropoliatan  2-0 (30:16)
15:30 Nyíregyházi Egyetem ELTE  2-0 (30:19)
16:20 SZTE Babes Bolyai  2-0 (30:16)
17:10 SE NKE  2-0 (30-17)
18:00 EKE Eger ELTE  2-0 (30:22)
18:50 Testnevelési Egyetem Babes Bolyai  2-0 (33:28)
19:40 SZE NKE  1-2


Szombat - 2020. március 7.

Rózsaszínnel a női, zölddel a férfi csoportokat jelöltük.

7:00 Eredmények
8:00 SE ELTE  0-2 (26:30)
8:50 EKE Eger Metropoliatan  2-0 (30:12)
9:40 NKE SE  2-0 (30:20)
10:30 MTTK Stars SZTE  0-2 (2:30)
11:20 SZE ELTE  0-2 (13:30)
12:10 MTTK SZE  0-2 (23:50)
13:00 MET SE  0-2 (35:50)
13:50 SZTE NKE  0-2 (32:50)
14:40 EKE ELTE
Tüskecsarnok C terem férfi csoport
7:00 Eredmények
8:00 Nyíregyházi Egyetem BCE  1-2 (38:38)
8:50 SE SZE  2-0 (30:18)
9:40 EKE Eger Nyíregyházi Egyetem  0-2 (19:31)
10:30 BCE ELTE  2-0 (30:22)
11:20 szünet  
12:10 SE TE  2-1 (53:52)
13:00 SZTE NYE  0-2 (35:50)
13:50 TE-SZTE  1:1 (42:47)
14:40 SE-NYE                                                0-2 (37-50)

 

 

Bercsényi férfi csoport
7:00   Eredmények
8:00 SZTE Metropoliatan  2-0 (30:11)
8:50 szünet  
9:40 Testnevelési Egyetem SZTE  1-2 (40:40)
0:4010:30 Metropoliatan Babes Bolyai  0-2 (23-30)
11:20 szünet
12:10 BABES SZE  2-0 (50:35)
13:00 EKE BCE  2-1 (64-38)
13:50 NKE BCE  0-2 (0-50)
14:40 EKE NKE              2-0 (50-0)

Az A és B és C csoport 1. helyezettje, továbbá az A és B csoport jobb eredményt elért 2. helyezettje. A csoportmérkőzések után továbbjut a felsőházba a férfiaknál (1-4. helyért, Tüskecsarnok):

A csoportmérkőzések után továbbjut a középházba (5-6-7. helyért, Bercsényi Terem):

Az A és B csoport rosszabb eredményt elért 2. helyezettje, A C csoport 2. helyezettje, továbbá az A és B csoport jobb eredményt elért 3. helyezettje.

Az alsóházi rájátszásba továbbjut (8. helyért, Bercsényi Terem):

Az A és B csoport rosszabb eredményt elért 3. helyezettje és a C csoport 3. helyezettje.

Az A és B csoport 4. helyezettje elbúcsúzik az idei KEK küzdelmeitől.