Young Boys, Csíkszereda

2016 nyarán alakultak meg, a kolozsvári magyar egyetemisták bajnokságára, a Visszhang kupára. Az első mérkőzések a futsallal való ismerkedéssel teltek, ez meg is látszott az eredményeken, ugyanis 3-4 meccs után a szép játék megvolt de az eredmények nem igazán tükrözték játékot. A Youngboys történetének eddigi csúcspontja a 2016-os Székelyudvarhelyen megrendezett ELDK, ahol a hargitai Leicesterként, ismeretlen, esélytelen csapatként a döntőig meneteltek, majd egy végletekig kiélezett, szoros meccsen egy gólos vereséget szenvedtek. Jó csapatnak tartják magukat a pályán, de azon kívül is. Hagytak már ki az utolsó percekben 1 méterről helyzetet 2-2-nél, viszont fordítottak is kevesebb mint 10 perc alatt 2-0-ról egy sokkal jobb játékosokból álló csapat ellen.

YoungBoysCius

Már régóta hallottak a KEK-ről, tudják, hogy egy színvonalas, nagyon jó hangulatú rendezvény, ami nem csak a fociról szól. Az ELDK után döntötték el, hogy kipróbáljuk magukat a KEK-en. Igazából veszíteni valójuk nincs, természetesen minél tovább szeretnének menetelni, ennek érdekében meg is tesznek mindent. “Ha nem sikerül jó eredményt elérni, az sem gond, bulizunk egyet Budapesten, megiszunk egy-két fröccsöt és focizunk egy jót, és a sör az elveszített meccsek után is hideg.” Ezzel a mottójukkal nem is tudunk (és nem is szeretnénk) vitába szállni, legalább olyan sikeres szereplést kívánunk nektek, mint amit az ELDK-n mutattatok!