Sorsolás

Március 2. péntek

8:00 Eötvös Loránd Tudományegyetem Selye János Egyetem 86-52
9:00 Testnevelési Egyetem Óbudai Egyetem 50-82
10:00 Eötvös Loránd Tudományegyetem Babes-Bolyai Tudományegyetem 78-36
11:00  Női: Eötvös Loránd Tudományegyetem Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem 41-37
12:00 Selye János Egyetem Óbudai Egyetem 43-73
13:00 Női: Eötvös Loránd Tudományegyetem Semmelweis Egyetem 70-52
14:00 Babes-Bolyai Tudományegyetem Selye János Egyetem 45-47
15:00 Testnevelési Egyetem Eötvös Loránd Tudományegyetem 54-65
16:00 Női: Semmelweis Egyetem Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem 42-48
17:00 Óbudai Egyetem Eötvös Loránd Tudományegyetem 37-41
18:00 Babes-Bolyai Tudományegyetem Testnevelési Egyetem 34-63
19:00 Női: Közgáz SC és DSK Eötvös Loránd Tudományegyetem 0-20
20:00 Selye János Egyetem Testnevelési Egyetem 44-56
21:00 Óbudai Egyetem Babes-Bolyai Tudományegyetem 20-0
2. terem
1 8:00 KMDSZ Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem 50-59
2 9:00 Semmelweis Egyetem Nemzeti Közszolgálati Egyetem 60-62
3 10:00 KMDSZ Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem 74-31
4 11:00 Női: KMDSZ Wildcats Közgáz SC és DSK 23-56
5 12:00 Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem Nemzeti Közszolgálati Egyetem 49-37
6 13:00 Női: Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem Közgáz SC és DSK 55-47
7 14:00 Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem 36-51
8 15:00 Semmelweis Egyetem KMDSZ 51-42
9 16:00 Női: KMDSZ Wildcats Eötvös Loránd Tudományegyetem 37-57
10 17:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem KMDSZ 38-45
11 18:00 Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem Semmelweis Egyetem 41-75
12 19:00 Női: Semmelweis Egyetem KMDSZ Wildcats 55-36
13 20:00 Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem Semmelweis Egyetem 42-54
14 21:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem 66-34

 

 

Március 3. szombat

 

1 8:00 Babes Bolyai Sapientia 28-19
2 9:00 Selye NKE 24-62
3 10:00 Női: Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem KMDSZ Wildcats 49-30
4 11:00 Női: Közgáz SC és DSK Semmelweis Egyetem 64-50
5 12:00 TE KMDSZ 60-46
6 13:00 OE                       bronzmeccs                        Marosvásárhely 70-39
7 14:00 ELTE                    döntő                                  SOTE 46-41
KEK Finálé 15.00-től a BEAC csarnokban

 

 

 

 

 

 

 

 


KEK Finálé 15.00-től a BEAC csarnokban