Ilyen volt az I. KEK Workshop

Az idei Kárpát-medencei Egyetemek Kupája alatt rendeztük meg az első olyan szakmai műhelymunkát, amely a KEK fejlődését hivatott szolgálni.

Telt házzal búcsúzott a IX.KEK, jövőre újra, ugyanitt!

20180303_cikk-4

Vegyes érzelmekkel zajlott le a KEK utolsó napja. Egyfelől mindenki boldog volt, hiszen remek társaságban, jó körülmények közt, hódolhatott a mozgás örömének. Ugyanakkor a végéhez közeledett az esemény, és voltak akik talán az eredményükkel sem voltak teljesen elégedettek. Nekik azt az ígéretet tudjuk tenni, hogy jövőre a jubileumi KEK-en lehetőséget biztosítunk a javításra.

Az utolsó nap futsal meccsei, a bronz meccs és a döntő

20180303_cikk-7

Óbudai Egyetem vs. SZIE A második nap első meccse egy igazi rangadó volt, hiszen két csoport első csapott össze a SZIE és az Óbudai Egyetem mérkőzésén. Óvatosan kezdtek a csapatok, hiszen a tét is egyre nagyobb. Az első helyzet a nyolcadik percben adódott a SZIE előtt, majd egy perccel később már ők szalasztottak el egy […]

Kosár döntők és helyosztók

Szombaton a férfiak helyosztóival, illetve a nők utolsó csoportmérkőzéseivel zárultak a KEK kosárlabda küzdelmei. A végső győzelmet a lányoknál és a fiúknál is az ELTE szerezte meg.