X. KEK Alumni foci díjazottak – interjú

A KEK Alumni focitornájának legjobb kapusa, Hoffer Csaba, a legjobb játékos Pop Vlad, és a legtöbb gólt szerző játékos a BEAC igazgatója, Simon Gábor lett!

Egyetemi futsal szombati eredmények

Hiába volt karnyújtásnyira az ELTE-BEAC csapata első KEK-győzelmétől, egy emlékezetes büntetőpárbajt követően végül a dobogó második fokával kellett megelégedniük egyetemünk képviselőinek.

Alumni futsal szombati játéknap

A X. KEK második napján folytatódott az Alumni futball kupa is. A csapatok reggel nyolctól folytatták a csoportküzdelmeket, délutánra pedig a győztes is meglett.

Röplabda szombati eredmények

Mind a férfi, mind a női versenysorozat számos emlékezetes pillanatot tartogatott, mindez csak növelte az értékét egy-egy győzelemnek, valamint a végső diadalnak.

Kosárlabda szombati eredmények

Szombaton a helyosztókkal folytatódtak a KEK kosárlabda küzdelmei. A lányoknál a Közgáz nyert, az ELTE másodikként zárt, fiúknál pedig az NKE sikerével zárult a torna, az ELTE-BEAC harmadik helyen végzett.