Sorsolás

Péntek -  2020. március 6.

A csoport B csoport
ELTE DE
II. Rákóczi Ferenc KMF Óbudai Egyetem
Kamikázé Kolozsvár Kolozsvári Góbék
Inter Góbék Young Boys
BCE Metropolitan Egyetem
C csoport D csoport
BME MTTK Stars Szabadka
Ungvári Nemzeti Egyetem 69 Kolozsvár
Árnyék Kolozsvár Sapientia EMTE
Semmelweis Egyetem IBS
E csoport
Shörlock – MOGYE
Selye János Egyetem
Orange Buffaloes
Pázmány PKE

 

BEAC Sportcsarnok Eredmények
8:00 ELTE Kamikázé Kolozsvár  2-0
8:30 II. Rákóczi Ferenc KMF Inter Góbék  0-3
9:00 BME Árnyék Kolozsvár  3-0
9:30 ELTE BCE  5-4
10:00 II. Rákóczi Ferenc KMF Kamikázé Kolozsvár  3-1
10:30 Ungvári Nemzeti Egyetem Semmelweis Egyetem  1-9
11:00 Inter Góbék BCE  3-4
11:30 ELTE II. Rákóczi Ferenc KMF  6-0
12:00 BME Ungvári Nemzeti Egyetem  10-2
12:30 Kamikázé Kolozsvár BCE  1-9
13:00 ELTE Inter Góbék  0-1
13:30 Árnyék Kolozsvár Semmelweis Egyetem  0-1
14:00 II. Rákóczi Ferenc KMF BCE  0-4
14:30 Kamikázé Kolozsvár Inter Góbék  2-5
15:00 BME Semmelweis Egyetem  4-0
15:30 Ungvári Nemzeti Egyetem Árnyék Kolozsvár  1-6
16:00 MTTK Stars Szabadka 69 Kolozsvár  0-14
16:30 Shörlock – MOGYE Selye János Egyetem  5-1
17:00 Sapientia EMTE IBS  3-0
17:30 Orange Buffaloes Pázmány PKE  0-1
18:00 MTTK Stars Szabadka Sapientia EMTE  1-7
18:30 Shörlock – MOGYE Orange Buffaloes  0-4
19:00 69 Kolozsvár IBS  1-0
19:30 Selye János Egyetem Pázmány PKE  0-8
20:00 MTTK Stars Szabadka IBS  2-4
20:30 Shörlock – MOGYE Pázmány PKE  0-2
21:00 Sapientia EMTE 69 Kolozsvár  1-2
21:30 Orange Buffaloes Selye János Egyetem  3-0

 

Gabányi László Sportcsarnok Eredmények
11:30 DE Kolozsvári Góbék  1-0
12:00 Óbudai Egyetem Young Boys  1-4
12:30 DE Metropolitan Egyetem  7-0
13:00 Óbudai Egyetem Kolozsvári Góbék  3-3
13:30 Young Boys Metropolitan Egyetem  5-4
14:00 DE Óbudai Egyetem  0-0
14:30 Kolozsvári Góbék Metropolitan Egyetem  2-0
15:00 DE Young Boys  5-2
15:30 Óbudai Egyetem Metropolitan Egyetem  4-3
16:00 Kolozsvári Góbék Young Boys  7-3

Szombat -  2020. március 7.

Gabányi László Sportcsarnok Eredmények
10:00 Kamikázé - Metropolitan  3-0
10:30 Ungvár - MTTK  3-2
11:00   II. Rákóczi - Selye  2-1
11:30  Kamikázé - II. Rákóczi  5-0
12:00 Ungvár - II. Rákóczi  3-4
12:30 56. mérkőzés győztese – 58. mérkőzés győztese

 

BEAC Sportcsarnok Eredmények
8:15 II. Rákóczi Óbudai  1-5
8:45 BCE Shörlock  3-0
9:15 Semmelweis Sapienthia  0-2
9:45 DE IBS  4-0
10:15 Orange Árnyék  0-1
10:45 BME Young Boys  1-0
11:15 Pázmány Óbudai  1-4
11:45 69 Kolozsvár Inter Góbék  3-2
12:15 ELTE Kolozsvári Góbék  3-0
12:45 pályatakarítás
13:00 BCE Sapienthia  1-1 (4-3)
13:30 DE Árnyék  2-0
14:00 BME Óbudai  2-1
14:30 69′ Kolozsvár ELTE  1-2
15:00 pályatakarítás
15:30 BCE DE  1-2
16:00 BME ELTE  0-0 (1-2)
16:30 BCE-BME  3-3 (3-4)
17:00 DE – ELTE  2-0