Sorsolás

Összefoglalók

Péntek

Szombat

Péntek -  2019. március 1.

1-es pálya Eredmények
1 16:30 Villám Kolozsvár Fr.Ady  4-1
3 17:00 Tragumúrák Székelykeresztúri Egyesülés  1-1
5 17:30 OE – Odin Fiai SepsiPest  2-0
7 18:00 Black Ram El Passo  1-0
9 18:30 Villám Kolozsvár Góbék-Székelyudvarhely  3-1
11 19:00 Tragumúrák II. Rákóczi FKMF  3-1
13 19:30 OE – Odin Fiai Fr.Ady  1-1
15 20:00 Black Ram Székelykeresztúri Egyesülés  0-6
17 20:30 SepsiPest Góbék-Székelyudvarhely  0-5
19 21:00 El Passo II. Rákóczi FKMF  1-0
21 21:30 Villám Kolozsvár OE – Odin Fiai  1-2

 

2-es pálya Eredmények
2 16:30 Sepsi’08 Golimpiakosz  2:1
4 17:00 Deportivo Malária Kamikázé  2:0
6 17:30 KMDSZ’ 69 Bak-Elit  0:2
8 18:00 Paksi Halászlé Zsukások  2:1
10 18:30 Sepsi’08 NSZK – ELTE  0:2
12 19:00 Deportivo Malária Árnyék Kolozsvár  1:1
14 19:30 KMDSZ’ 69 Golimpiakosz  2:1
16 20:00 Paksi Halászlé Kamikázé  2:1
18 20:30 Bak-Elit NSZK – ELTE  1:2
20 21:00 Zsukások Árnyék Kolozsvár  1:3
22 21:30 Sepsi’08 KMDSZ’ 69  6:0

 

A csoport C csoport
OE – Odin Fiai – 10 pont NSZK – ELTE - 12 pont
Villám Kolozsvár – 9 pont Sepsi’08 – 9 pont
Fr.Ady – 7 pont Bak-Elit – 4 pont
Góbék-Székelyudvarhely – 3 pont KMDSZ’69 – 3 pont
SepsiPest -0 pont Golimpiakosz – 1 pont

 

B csoport D csoport
Székelykeresztúri Egyesülés – 10 pont Paksi Halászlé – 12 pont
Tragumúrák – 8 pont Kamikázé – 6 pont
El Passo – 4 pont Deportivo Malária - 4 pont
II. Rákóczi KMF - 3 pont Árnyék Kolozsvár – 4 pont
Black Ram – 3pont Zsukások – 3 pont


Péntek -  2019. március 2.

1-es pálya Eredmények
23 8:00 Tragumúrák Black Ram 1-0
25 8:30 Fr.Ady Góbék Székelyudvarhely 2-1
27 9:00 Székelykeresztúri Egyesülés II. Rákóczi KMF 2-0
29 9:30 Villám Kolozsvár Sepsi Pest 3-0
31 10:00 Tragumúrák El Passo 2-2
33 10:30 OE-Odin Fiai Góbék Székelyudvarhely 4-2
35 11:00 Black Ram II. Rákóczi KMF 0-3
37 11:30 Fr.Ady Sepsi Pest 3-0
39 12:00 Székelykeresztúri Egyesülés El Passo 6-1
41 12:30 Fr.Ady Sepsi’08 0-1
43 13:00 El Passo Kamikázé 0-8
45 13:30 Székelykeresztúri Egyesülés Sepsi’08 1-1 b.u.: 0-2
47 14:00 OE-Odin Fiai Kamikázé 2-0
49 14:30 OE-Odin Fiai Paksi Halászlé 3-1
51 15:00 Döntő: OE-Odin Fiai – Sepsi’08

 

2-es pálya Eredmények
24 8:00 Deportivo Malária Paksi Halászlé 0-1
26 8:30 Golimpiakosz NSZK – ELTE 1-3
28 9:00 Kamikázé Árnyék 2-1
30 9:30 Sepsi’08 Bak-Elit 3-0
32 10:00 Deportivo Malária Zsukások 1-2
34 10:30 KMDSZ’69 NSZK – ELTE 0-7
36 11:00 Paksi Halászlé Árnyék 6-2
38 11:30 Golimpiakosz Bak-Elit 2-2
40 12:00 Kamikázé Zsukások 3-2
42 12:30 Tragumúrák Bak-Elit 2-1
44 13:00 Villám Kolozsvár Deportivo Malaria 3-2
46 13:30 Paksi Halászlé Tragumúrák 2-2 b.u.:2-1
48 14:00 NSZK-ELTE Villám Kolozsvár 2-2 b.u.:1-2
50 14:30 Villam Kolozsvár Sepsi’08 0-1
52 15:00 Bronzmérkőzés: Villam Kolozsvár – Paksi Halászlé 0-5