A hölgyek délutáni programjának négy mérkőzéséből csak három került megrendezésre, ugyanis a Corvinus Egyetem nem állt ki az ELTE ellen, így 20:0-s eredménnyel a hazai csapat kapta meg a győzelmet, ami egyben azt jelenti, hogy mivel mind a négy meccsüket megnyerték az ELTÉ-s lányok, ezért az övék a trófea, függetlenül az utolsó két szombat délelőtti meccs eredményétől.

Ha szombaton a MOGYE érvényesíti a papírformát a pénteki napon háromból-hármat bukó KMDSZ ellen, akkor övék az ezüst, míg a Corvinus és a SOTE egy ki-ki mérkőzésen küzdhetnek meg a bronzéremért.

A 16:00-s meccsek eredményei

Semmelweis Egyetem – MOGYE 42:28
KMDSZ Wildcats – ELTE 37:57

A 19:00-s meccsek eredményei

Corvinus Egyetem – ELTE 0:20 játék nélkül
Semmelweis Egyetem – KMDSZ Wildcats 55:36

Az uraknál reggel 8:00-tól 22:00-ig pattogott a labda azért, hogy szombaton már csak a helyosztókon kelljen pályára lépniük, így az összes csapat négyszer volt pályán pénteken. Egyetlen száz százalékos csapatként az A-csoportból az ELTE jutott a fináléba, azaz duplázhat a hazai egyetem a parkettán. Ehhez szombaton 14:00-tól azt a SOTE csapatát kell legyőzniük, aki a Marosvásárhelyhez hasonlóan három győzelmet és egy vereséget ért el a B-csoportban, ám az egymás elleni meccsüket 54:42-re a budapestiek nyerték.

A bronzéremért a már említett Marosvásárhely mellett az Óbudai Egyetem száll harcba. Első győzelméért hajt a Babes-Bolyai és a Sapientia a 9. helyért folytatott mérkőzésen.

A 17:00-s meccsek eredményei:

A-csoport: OE – ELTE 37:41
B-csoport: NKE – KMDSZ 38:45

A 18:00-s meccsek eredményei:

A-csoport: Babes-Bolyai – TE 34:63
B-csoport Sapientia – Semmelweis 41:75

A 20:00-s meccsek eredményei:

A-csoport: Selye – TE 44:56
B-csoport: Marosvásárhely – Semmelweis 42:54

A 21:00-s meccsek eredményei:

A-csoport OE – Babes-Bolyai 20:0 játék nélkül
B-csoport: NKE – Sapientia 66:34