Itt a szombati menetrend az egyetemi kupára!

Szombat, a csoportból továbbjutó csapatok számára, BEAC csarnok:

8:00 Szent István Egyetem Corvinus N1
8:30 Kolozsvári Góbék Debreceni Egyetem N2
9:00 YoungBoys NKE N3
9:30 ELTE Óbudai Egyetem N4
10:00 N1 vesztes N2 vesztes 5-8 hely
10:30 N3 vesztes N4 vesztes 5-8 helyért
11:00 N1 győztes N2 győztes ELŐDÖNTŐ 1.
11:30 N3 győztes N4 győztes ELŐDÖNTŐ 2.
12:00 33. meccs v – 34. meccs v 7-8. hely .
12:30 33. meccs gy – 34. meccs gy 5-6. hely .
13:00 Cheerleader MEFOB 2017 1. rész .
14:45 Bronz meccs .
15.20 Cheerleader MEFOB 2017 2. rész .
17:00 DÖNTŐ .
17:30 DÍJÁTADÓ .

 

Szombat, a vigaszági csapatok számára. Helyszín: Tüskecsarnok, egyetemi pálya:

9:30 BME Kámikázé V1
10:00 Sapientia Sixty-Nine V2
10:30 MTTK Stars Selye János Egyetem V3
11:00 II. Rákóczi F. F. Pázmány Péter K. E. V4
11:30 V1 győztes V2 győztes GY1
12:00 V3 győztes V4 győztes GY2
12:30 1. mérkőzés és a 2. mérkőzés győztese

A csoportok végeredményei:

tovabbjutAB

tovabbjutCD